ZELENI FORUM! najbolji ne-tematski forum na netu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZELENI FORUM! najbolji ne-tematski forum na netu

ludi do jaja(i jajnika)!!!
 
Početna stranicaGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 NAJLJEPŠE SMS PORUKE

Go down 
Autor/icaPoruka
mAla
zlato moje
zlato moje
mAla


Broj postova : 2469
Age : 54
Registration date : 02.06.2007

NAJLJEPŠE SMS PORUKE Empty
PostajNaslov: NAJLJEPŠE SMS PORUKE   NAJLJEPŠE SMS PORUKE Icon_minitimesub sij 05 2008, 18:33

Kako svijeća bez vatre ne može gorjeti, tako ni ja bez Tebe ne mogu živjeti.

Jedna riječ malo je, tisuću riječi mnogo je, ali dvije riječi kažu sve, pročitaj ih molim Te jer one znače VOLIM TE!

Korak naprijed, korak nazad - to je ljubav sa tobom. Malo crno, malo bijelo, slatko, ali otrovno. Zrno sreće, zrno bola, čas na nebu, čas na dnu......

Ležim u sobi, srce mi tuče, misao strašna k tebi me vuče, pitam se gdje si i što li sad radiš, da li me nježno u mislima maziš?

I da mi daju svijet da ga uzmem sebi, da me učine jačim i od Boga, nijednu sekundu razmišljao ne bih, uzeo bih Tebe umjesto svega toga!

Volim Te dirati, gledati Te, nervirti Te, mozak Ti ispirati. Volim Te maziti, paziti, razmaziti, zaraziti, ne volim Te moliti, ali VOLIM TE VOLJETI TE!!!


Zadnja promjena: ; sub sij 05 2008, 18:39; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
mAla
zlato moje
zlato moje
mAla


Broj postova : 2469
Age : 54
Registration date : 02.06.2007

NAJLJEPŠE SMS PORUKE Empty
PostajNaslov: Re: NAJLJEPŠE SMS PORUKE   NAJLJEPŠE SMS PORUKE Icon_minitimesub sij 05 2008, 18:38

Oprosti mi zbog mog glupog ponašanja i glupih reakcija. Samo se bojim da te ne izgubim jer si najbolje što mi se ikada dogodilo.

Volim te - kao skitnica daljine, volim te - kao sanjar snove, volim te - kao zora sunce, volim te - kao pjesnik kise, reci jel te netko volio vise?

Tvoja ljubav je kao potok sto iz raja tece, zbog tebe je moj zivot pun srece. Saljem ti poljubac sladji od meda, ti si ono sto mi u zivotu treba!

Rekli su mi da dan traje 24 sata, da sat traje 60 minuta, da minuta traje 60 sekundi - ali mi nitko nije rekao da sekunda bez tebe traje čitavu vječnost.

Ljubiti je ništa, voljeti je sve. Ljubiti možeš svakog, ali voljeti ne.

Jednu večer, mjesec me je pitao: "Ako te tvoj dragi tjera u plač, zašto ga ne ostaviš?" Ja sam pogledala u njega, visoko na nebu i odgovorila "Bi li ti ikad ostavio svoje nebo?"
[Vrh] Go down
mAla
zlato moje
zlato moje
mAla


Broj postova : 2469
Age : 54
Registration date : 02.06.2007

NAJLJEPŠE SMS PORUKE Empty
PostajNaslov: Re: NAJLJEPŠE SMS PORUKE   NAJLJEPŠE SMS PORUKE Icon_minitimesub sij 05 2008, 18:43

stvarno su super....... :230: :230: :230: :230:
[Vrh] Go down
mAla
zlato moje
zlato moje
mAla


Broj postova : 2469
Age : 54
Registration date : 02.06.2007

NAJLJEPŠE SMS PORUKE Empty
PostajNaslov: Re: NAJLJEPŠE SMS PORUKE   NAJLJEPŠE SMS PORUKE Icon_minitimesub sij 05 2008, 19:28

Oprosti mi zbog mog glupog ponašanja i glupih reakcija. Samo se bojim da te ne izgubim jer si najbolje što mi se ikada dogodilo.

recimo da bi ovakvu voljela dobit...... :233: :233: :233:
[Vrh] Go down
Sponsored content





NAJLJEPŠE SMS PORUKE Empty
PostajNaslov: Re: NAJLJEPŠE SMS PORUKE   NAJLJEPŠE SMS PORUKE Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
NAJLJEPŠE SMS PORUKE
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
ZELENI FORUM! najbolji ne-tematski forum na netu :: U RITMU MUZIKE..... :: SRCEPARAJUĆI TEKSTOVI-
Forum(o)Bir: