ZELENI FORUM! najbolji ne-tematski forum na netu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZELENI FORUM! najbolji ne-tematski forum na netu

ludi do jaja(i jajnika)!!!
 
Početna stranicaGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Najnovija istraživanja....

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
mAla
zlato moje
zlato moje
mAla


Broj postova : 2469
Age : 54
Registration date : 02.06.2007

Najnovija istraživanja.... Empty
PostajNaslov: Najnovija istraživanja....   Najnovija istraživanja.... Icon_minitimesub stu 17 2007, 22:38

Pet najgorih otrova

Najnovija istraživanja.... 0386007.17

Nutricionisti su konačno bez uvijanja nabrojili pet najštetnijih namirnica:

1. Zaslađena gazirana pića
Napravljena su zapravo da izazivaju žeđ. Sva imaju veliku količinu šećera, čaša cole sadrži ekvivalent od 5 žlica šećera.

2. Čips
Čips je čisti otrov, posebno onaj napravljen od pire-krumpira. Čips je zapravo mješavina ugljikohidrata, masti i nekih umjetnih aditiva koji poboljšavaju ukus.

3. Slatkiši
Čokoladne pločice i slični slatkiši krcati su šećerom i raznim aditivima. Ova visokokalorična hrana zapravo otvara apetit i tjera da ubrzo uzmemo još više istog smeća.

4. Hrenovke, slične kobasice, mortadele, paštete i drugi naresci
Sve te namirnice sadrže takozvanu skrivenu mast. Čini se da jedete meso, no u biti od ukupne količine 40 posto uvijek odlazi na svinjsku mast, unutarnju masnoću i svinjsku kožu. Razni aditivi zaslužni su za ovu uspješnu prevaru.

5. Meso s visokim postotkom masti
Posebno ako se prži.
[Vrh] Go down
ja_curica

ja_curica


Broj postova : 10
Age : 48
Registration date : 18.12.2007

Najnovija istraživanja.... Empty
PostajNaslov: Re: Najnovija istraživanja....   Najnovija istraživanja.... Icon_minitimeuto pro 18 2007, 22:00

ali ja u 2. i 3. otrovu jako uživam fućka :227:
[Vrh] Go down
skorpyon
junior
junior
skorpyon


Broj postova : 129
Age : 52
Registration date : 18.09.2007

Najnovija istraživanja.... Empty
PostajNaslov: Re: Najnovija istraživanja....   Najnovija istraživanja.... Icon_minitimepet pro 21 2007, 02:37

4. Hrenovke, slične kobasice, mortadele, paštete i drugi naresci
Sve te namirnice sadrže takozvanu skrivenu mast. Čini se da jedete meso, no u biti od ukupne količine 40 posto uvijek odlazi na svinjsku mast, unutarnju masnoću i svinjsku kožu. Razni aditivi zaslužni su za ovu uspješnu prevaru.

Domaće kobase nisu ovdje pod ovom kategorijom,zar ne??? :225:

Uostalom,točno znam što je u njima,ništa od gore navedenog :974:
[Vrh] Go down
Sponsored content





Najnovija istraživanja.... Empty
PostajNaslov: Re: Najnovija istraživanja....   Najnovija istraživanja.... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Najnovija istraživanja....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
ZELENI FORUM! najbolji ne-tematski forum na netu :: GASTRONOMSKI KUTAK ZA MRŠAVE I ........... UGODNO POPUNJENE :: OTROV A NE HRANA-
Forum(o)Bir: