ZELENI FORUM! najbolji ne-tematski forum na netu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZELENI FORUM! najbolji ne-tematski forum na netu

ludi do jaja(i jajnika)!!!
 
Početna stranicaGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Borimo se protiv ekološke katastrofe

Go down 
Autor/icaPoruka
mAla
zlato moje
zlato moje
mAla


Broj postova : 2469
Age : 54
Registration date : 02.06.2007

Borimo se protiv ekološke katastrofe Empty
PostajNaslov: Borimo se protiv ekološke katastrofe   Borimo se protiv ekološke katastrofe Icon_minitimepon kol 20 2007, 22:57

Borimo se protiv ekološke katastrofe 0052007.17

Ako se globalno zagrijavanje nastavi ovim tempom švicarski glečeri će nestati do 2080. Da skrenu pozornost stotine golih ljudi formiralo je živu skulpturu na glečeru Aletsch.

BETTMERALP – Stotine golih ljudi formiralo je živu skulpturu na švicarskom glečeru Aletsch kako bi skrenuli pozornost na promjenu klime i utjecaj globalnog zagrijavanja na Alpe i švicarske glečere.

Fotografiju je snimio njujorški umjetnik Spencer Tunick, poznat po svojim slikama skupova golih ljudi na javnim mestima širom svijeta

Akciju je organizirao Greenpeace čiji su predstavnici upozorili da će, bude li se zagrijavanje nastavilo ovim tempom, švicarski glečeri nestati do 2080. godine.

Temperatura na Aletschu, najvećem glečeru u Alpama koji se proteže na 120 četvornih kilometara površine na jugu Švicarske, iznosila je tijekom snimanja oko 10 stupnjeva Celzija.

Hina|Net.hr
18.08.2007.
[Vrh] Go down
 
Borimo se protiv ekološke katastrofe
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» JA SAM PROTIV.....!!!!
» Video:Sanader protiv poreza na bogatstvo

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
ZELENI FORUM! najbolji ne-tematski forum na netu :: U SIMBIOZI SA PRIRODOM :: EKOLOŠKE KATASTROFE-
Forum(o)Bir: