ZELENI FORUM! najbolji ne-tematski forum na netu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZELENI FORUM! najbolji ne-tematski forum na netu

ludi do jaja(i jajnika)!!!
 
Početna stranicaGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 SMIJEŠNI HOROSKOP

Go down 
Autor/icaPoruka
mAla
zlato moje
zlato moje
mAla


Broj postova : 2469
Age : 54
Registration date : 02.06.2007

SMIJEŠNI HOROSKOP Empty
PostajNaslov: SMIJEŠNI HOROSKOP   SMIJEŠNI HOROSKOP Icon_minitimečet sij 03 2008, 23:30

OVAN
Posao: Ako vas ne uhvate, kupite i meni nešto.
Ljubav: Očekuje vas ugodna večer. Izlazite vi, vaša djevojka i njen dečko.
Zdravlje: Njen dečko je snažan, pripremite flastere.

BIK
Posao: Ukoliko ujutro ustanete iz kreveta, Obavit ćete brojne poslove u kupaonici.
Ljubav: Pripazite, voljena osoba vam kriomice buši kondome.
Zdravlje: Sida se preko zahodske školjke prenosi tako da na nju sjednete, a prethodnik još nije ustao.

BLIZANCI
Posao: Nemoj da brigaš, život se stara, dok bude ljudi bit će i para.
Ljubav: Ukoliko pola sata sjedite na svojoj lijevoj ruci, ona će djelovati kao tuđa.
Zdravlje: Mislite na svoju lijevu ruku.

RAK
Posao: Razmislite naplaćujete li adekvatnu cijenu za ruke.
Ljubav: Ne miješajte posao i emocije.
Zdravlje: Mislite i na svoju desnu ruku.

LAV
Posao: Posao vam ne da da mislite na ljubav.
Ljubav: Ljubav vam ne da da mislite na posao. Čime se vi to, pobogu, bavite?
Zdravlje: Česta promjena partnera izaziva rak maternice.

DJEVICA
Posao: Domaćice manje zbori, da ti ručak ne zagori.
Ljubav: Ne radujte se uzalud etničkom čišćenju, ovog puta s njim ne ide i organizirano silovanje.
Zdravlje: Uz ratna i mirnodopska odlikovanja neizostavno idu i spolna oboljenja.

VAGA
Posao: Očekuje vas ogromni financijski dobitak. Večeras.
Ljubav: Srest ćete ljubav svog života. Večeras.
Zdravlje: Moždani udar. Predvečer.

ŠKORPION
Posao: Ne miješajte se u svoj posao.
Ljubav: Ljubav prema domovini vam nije uzvraćena.
Zdravlje: Krajnje je vrijeme da se riješite pletenica pod pazuhom.

STRIJELAC
Posao: Zbog posla ste često odsutni od kuće.
Ljubav: Vaš partner svakodnevno traži izgovor u glavobolji.
Zdravlje: Osjećate li rožnata zadebljanja na glavi?

JARAC
Posao: Za poslovne neuspjehe utjehu tražite u piću.
Ljubav: On/ona nikako da izađu van iz vaše čaše.
Zdravlje: Ne živcirajte se, jetra je organ koji se regenerira.

VODENJAK
Posao: Usprkos naporima na poslu je sve naopako.
Ljubav: Osobe suprotnog spola jednostavno bježe od vas. Bježe i osobe istog spola.
Zdravlje: Jeste li vi možda genije?

RIBE
Posao: Posao cvjeta, bili su praznici i kontejneri su puni.
Ljubav: Ukoliko požurite do prvog kioska s giricama, iskoristit ćete jedinstvenu priliku da i vi ćapite neku ribu.
Zdravlje: Muče vas zadah iz usta, gljivice na nogama, znojenje pod pazuhom, kao i ušna mast i hemoroidi i bubuljice po nosu, te čirevi po koži, celulit, kao i neka spolna oboljenja, a i opadanje kose i grčevi u želucu.
[Vrh] Go down
mAla
zlato moje
zlato moje
mAla


Broj postova : 2469
Age : 54
Registration date : 02.06.2007

SMIJEŠNI HOROSKOP Empty
PostajNaslov: Re: SMIJEŠNI HOROSKOP   SMIJEŠNI HOROSKOP Icon_minitimečet sij 03 2008, 23:31

DJEVICA
Posao: Domaćice manje zbori, da ti ručak ne zagori.
Ljubav: Ne radujte se uzalud etničkom čišćenju, ovog puta s njim ne ide i organizirano silovanje.
Zdravlje: Uz ratna i mirnodopska odlikovanja neizostavno idu i spolna oboljenja.



hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha pogodak što se tiče ručka......
:238: :238: :238: :238: ljubav........
neee neee neee neee zdravlje
[Vrh] Go down
mAla
zlato moje
zlato moje
mAla


Broj postova : 2469
Age : 54
Registration date : 02.06.2007

SMIJEŠNI HOROSKOP Empty
PostajNaslov: Re: SMIJEŠNI HOROSKOP   SMIJEŠNI HOROSKOP Icon_minitimepet sij 04 2008, 12:17

Koliko je Ovnova potrebno da bi se promijenila jedna zarulja? Odgovor: Samo jedan, ali je potrebno puno zarulja (jer su Ovnovi nespretni i grubijani i slome sve sto im dodje u ruke).

Koliko je Bikova potrebno da bi se promijenila jedna zarulja? Odgovor: Nijedan, Bikovi ne vole promjene (njihove omiljene aktivnosti su jesti i odmarati se).

Koliko je Blizanaca potrebno da bi se promijenila jedna zarulja? Odgovor: Dva, naravno (trajat ae cijeli vikend, ali kad zavrse, zarulja ae pospremati kucu, govoriti francuski i svijetliti u kojoj god hocete boji... kako vam se svidja, a?)

Koliko je Rakova potrebno da bi se promijenila nesretna zarulja? Odgovor: Samo jedan, ali trebat ce mu tri godine emocionalne terapije da bi preradio gubitak prethodne zarulje.

Koliko je Lavova potrebno da bi se promijenila zarulja? Odgovor: "Sto? Sto ti bi? Lav ne mijenja zarulje..." (potrazit ce svjetlost nekih drugih zarulja da ga osvijetle na pozornici dok mu obozavatelji pljescu).

Koliko Djevica treba da bi se promijenila jedna jadna zarulja? Odgovor: Da vidimo... jedna da je skine, druga da zapise kad je pregorjela i datum kad je kupljena, jos jedna da pazljivo zavida novu zarulju... i deset za preuredjenje kuce u kojoj se zarulja nalazi, jer je kuca slampavo uredjena.

Koliko Vagi je potrebno da bi se promijenila ta ista jadna zarulja? Odgovor: "Pa... zapravo ne znam, mislim da sve zavisi od toga koliko je pregorjela... mozda samo jedna ako se radi o obicnoj zarulji ili dvije ako osoba ne zna gdje kupiti novu ili mozda... (Dodjavola! Odluci se Vago!).

Koliko Škorpiona treba da bi se promijenila prokleta žarulja? Odgovor: " Tko to želi znati?... Zašto želi znati? Da nije možda policija? Za što me se tereti?" (Tako aeš imati mirnu savjest).

Koliko Strijelaca je potrebno da bi se promijenila jedna blesava žarulja?

Odgovor: "Sunce sija, život je... jedna velika zagonetka, još ne znamo što je bilo prvo: kokoš ili jaje, a ti se brineš o mijenjanju jedne blesave žarulje?

Koliko je Jaraca potrebno da bi se promijenila prokleta žarulja? Odgovor: Nijedan. Jareevi ne mijenjaju žarulje osim ako u tome ne vide moguanost dobre zarade.

Koliko je Vodenjaka potrebno da bi se promijenila jedna žarulja? Odgovor: Pojavit ae se na stotine vodenjaka i svi ae se natjecati da bi vidjeli tko je od njih taj koji ae svijetu dati svjetlost.

Koliko je Riba potrebno da bi se promijenila ista prokleta žarulja? Odgovor: "Štoooo?..... Zar je nestalo struje? (???Kakva smola!!!)
[Vrh] Go down
mAla
zlato moje
zlato moje
mAla


Broj postova : 2469
Age : 54
Registration date : 02.06.2007

SMIJEŠNI HOROSKOP Empty
PostajNaslov: Re: SMIJEŠNI HOROSKOP   SMIJEŠNI HOROSKOP Icon_minitimepet sij 04 2008, 12:18

Koliko Djevica treba da bi se promijenila jedna jadna zarulja? Odgovor: Da vidimo... jedna da je skine, druga da zapise kad je pregorjela i datum kad je kupljena, jos jedna da pazljivo zavida novu zarulju... i deset za preuredjenje kuce u kojoj se zarulja nalazi, jer je kuca slampavo uredjena.

hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha
[Vrh] Go down
Sponsored content





SMIJEŠNI HOROSKOP Empty
PostajNaslov: Re: SMIJEŠNI HOROSKOP   SMIJEŠNI HOROSKOP Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
SMIJEŠNI HOROSKOP
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» SEXY HOROSKOP
» DNEVNI HOROSKOP
» TJEDNI HOROSKOP
» ANTI.HOROSKOP

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
ZELENI FORUM! najbolji ne-tematski forum na netu :: SLOBODNA ZONA :: ASTROLOGIJA-
Forum(o)Bir: