ZELENI FORUM! najbolji ne-tematski forum na netu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZELENI FORUM! najbolji ne-tematski forum na netu

ludi do jaja(i jajnika)!!!
 
Početna stranicaGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 DNEVNI HOROSKOP

Go down 
+3
nordic
Admin
mAla
7 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/icaPoruka
Leona
zlato moje
zlato moje
Leona


Broj postova : 397
Registration date : 23.12.2007

DNEVNI HOROSKOP - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DNEVNI HOROSKOP   DNEVNI HOROSKOP - Page 6 Icon_minitimesri sij 09 2008, 12:09

Ma daj,ti i horoskop.... vidi kako ja... izdvojim samo onaj koji mi je dobar... :233:
[Vrh] Go down
mAla
zlato moje
zlato moje
mAla


Broj postova : 2469
Age : 54
Registration date : 02.06.2007

DNEVNI HOROSKOP - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DNEVNI HOROSKOP   DNEVNI HOROSKOP - Page 6 Icon_minitimesri sij 09 2008, 13:21

ma taj nije moj.....
[Vrh] Go down
Leona
zlato moje
zlato moje
Leona


Broj postova : 397
Registration date : 23.12.2007

DNEVNI HOROSKOP - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DNEVNI HOROSKOP   DNEVNI HOROSKOP - Page 6 Icon_minitimesri sij 09 2008, 21:32

Znam....
[Vrh] Go down
mAla
zlato moje
zlato moje
mAla


Broj postova : 2469
Age : 54
Registration date : 02.06.2007

DNEVNI HOROSKOP - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DNEVNI HOROSKOP   DNEVNI HOROSKOP - Page 6 Icon_minitimečet sij 10 2008, 15:43

10.01.

Ovan
21.03 - 20.04

Nedostaje vam samouverenost i optimizam, pa stoga želite da od nečeg odustanete. Grešite! Morate biti strpljivi, jer će ishod ipak biti povoljan. Prijatelji će vas zamoliti za savet, pa ćete dan provesti u analiziranju njihovih problema. Pošto je mašta izražena, budite kreativni i ovaplotite svoje umetničke zamisli.

Bik
21.04 - 20.05

Zahvaljujući enormnim količinama ideja, ostvarićete zavidne poslovne rezultate. Zadovoljni ste i originalni, pa ste rado viđen gost na svakom mestu. Pošto su danas prijatelji u prvom planu, pravite kratak predah i provodite sa njima prijatne trenutke. Mlađe društvo vam prija, ali i osobe koje ne vole da drže pridike.

Blizanci
21.05 - 20.06

Opasnost dana vreba u vidu površnosti i brzopletosti. Ne drži vas mesto. Taman vam nešto zaokupi pažnju, kad se pojavi nešto novo. I tako redom. Pošto držite do karijere, pravite plan o tome kako da budete još uspešniji. Kolebate se u vezi s tim da li da prihvatite nov posao ili da ga odbijete?

Rak
21.06 - 20.07

Izbegavajte nagle, nepromišljene poteze i reči, jer ste već imali loših iskustava u vezi s tim. Oprezno sa svima, kako ne biste postali žrtva tuđih mahinacija. Niste ni svesni koliko su ljudi zli i skloni ogovaranju, a Vi sami osetljivi. Kako se ne biste pokajali, budite pre svega razumni. Promena statusa, i to nabolje.

Lav
21.07 - 21.08

Pronicljivi ste više nego obično i skloni okultnom. Direktno ili indirektno, zadovoljićete ovu svoju sklonost. Ukoliko planirate kupoprodaju nekretnina, pravi je trenutak. Ne oklevajte! Izbegavajte sukobe sa partnerom, ali i cigarete, jer su slaba tačka organizma - pluća.

Devica
22.08 - 22.09

I dalje ste u harmoničnim odnosima sa osobama suprotnog pola. Sve stavljate na pravo mesto, tako da neizvesnosti nema. Možda preterujete sa razumnim postupcima, pa bi bilo poželjnije da budete manje konvencionalni, a više opušteni. Moguć je javni nastup ili posao.

Vaga
23.09 - 22.10

Do te mere ste vredni da je to postalo zabrinjavajuće. Zbog nekoga u porodici ste s razlogom zabrinuti. Otvoreno porazgovarajte, jer je osećaj da se od vas nešto krije zaista zastrašujuć. Možda razlog za nepoverenje treba tražiti u tome što ste prilično otvoreni i ne umete da čuvate tajne. Povedite više računa o dokumentima.

Škorpija
23.10 - 22.11

Razmišljate na kreativan način, dinamični ste, skloni raznim špekulacijama. Dan je u znaku ljubavi, ali nećete biti ravnodušni ni prema drugim stvarima, kao što su zabave i umetnički događaji. Ukoliko neko smatra da ste uobraženi, zapitajte se koliko u tome ima istine. Možda je u pravu?

Strelac
23.11 - 20.12

Puno vremena provodite, zbog prirode posla, van kuće, tako da ste počeli da nedostajete porodici. Učinite nešto kako biste ublažili svoje odsustvo. Bar češće zovite telefonom ukućane. Problem dana je nerviranje koje stvara napetost. Neko iz familije pokušaće da vas dodatno izbaci iz takta. Ne dajte se!

Jarac
21.12 - 19.01

Istraživački duh stupa na scenu, tako da činite sve kako biste zadovoljili ovu potrebu. Ono čega se treba čuvati jeste duvan, koji vam već duže vreme stvara zdravstvene tegobe. Ukoliko ste nepušač, ne znači da nećete imati problema sa plućima. Oprezno i sa papirima, jer možete staviti svoj potpis na pogrešno mesto.

Vodolija
20.01 - 18.02

Praktična strana karaktera stupa na scenu. Cenite ljude i situacije od kojih možete imati koristi. Takvi ste Vi, samo što se ponekad pretvarate. To, naravno, činite nesvesno, pa okolina greši kad vas doživljava kao nepraktičnu i nesebičnu osobu. Sve ste samo ne to, ali u umerenim količinama.

Ribe
19.02 - 20.03

Radoznali ste, nemirni i nervozni. Vidite da prijatelji menjaju ponašanje prema vama, a ne znate zašto? Morate se zapitati koliko spletkarite i brljate. Možda se baš zato osećate odbačeno, ili pak strepite od novog posla. Pravilno iskoristite energiju!
[Vrh] Go down
Leona
zlato moje
zlato moje
Leona


Broj postova : 397
Registration date : 23.12.2007

DNEVNI HOROSKOP - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DNEVNI HOROSKOP   DNEVNI HOROSKOP - Page 6 Icon_minitimečet sij 10 2008, 15:44

Bik
21.04 - 20.05

Zahvaljujući enormnim količinama ideja, ostvarićete zavidne poslovne rezultate. Zadovoljni ste i originalni, pa ste rado viđen gost na svakom mestu. Pošto su danas prijatelji u prvom planu, pravite kratak predah i provodite sa njima prijatne trenutke. Mlađe društvo vam prija, ali i osobe koje ne vole da drže pridike.

oooyeeee oooyeeee oooyeeee oooyeeee oooyeeee oooyeeee
[Vrh] Go down
mAla
zlato moje
zlato moje
mAla


Broj postova : 2469
Age : 54
Registration date : 02.06.2007

DNEVNI HOROSKOP - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DNEVNI HOROSKOP   DNEVNI HOROSKOP - Page 6 Icon_minitimečet sij 10 2008, 15:46

Devica
22.08 - 22.09

I dalje ste u harmoničnim odnosima sa osobama suprotnog pola. Sve stavljate na pravo mesto, tako da neizvesnosti nema. Možda preterujete sa razumnim postupcima, pa bi bilo poželjnije da budete manje konvencionalni, a više opušteni. Moguć je javni nastup ili posao.


hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha
[Vrh] Go down
mAla
zlato moje
zlato moje
mAla


Broj postova : 2469
Age : 54
Registration date : 02.06.2007

DNEVNI HOROSKOP - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DNEVNI HOROSKOP   DNEVNI HOROSKOP - Page 6 Icon_minitimepet sij 11 2008, 10:14

11.01.

Ovan
21.03 - 20.04

Treba prebroditi težak dan u kom se, bar po vama, sve odvija naopako. Pošto se radi o kratkom vremenskom intervalu, strpite se i pokušajte da poslove svedete na minimum, jer će vam već sutra sve ići brže i bolje. Nadoknadićete propušteno, i to sa kamatom.

Bik
21.04 - 20.05

Na okolinu delujete moćno, pa će vam mnogi, van svih očekivanja, izlaziti u susret; čak i namćorasti šef! Sa partnerom stvari ne stoje baš najbolje, jer ste preterali sa posesivnošću i ljubomorom. Pošto je njemu dosta torture sa vaše strane, pokušaće da zaista realizuje ono za šta ga optužujete. Sami ste krivi.

Blizanci
21.05 - 20.06

Spremno ulećete u nove izazove. Kad je akcija u pitanju, nema vam premca. Pošto je zarada na pomolu, a Vi ste se prilično istrošili, rešavate da radite samo poslove koji obećavaju dobru zaradu. Dan provodite u znaku izvanrednih dostignuća i prevazilaženja mnogih zabluda; čak i emotivnih!

Rak
21.06 - 20.07

Svesni ste nekih svojih mana. Jedna od mnogih je "zmija u džepu" kad je novac u pitanju. Teško se od njega odvajate. Pošto je dan dobar za zaradu, a još bolji za izdatke, galantno ćete se baciti u trošak i kupiti neku vrednu stvar. Za to ste pravi majstor.

Lav
21.07 - 21.08

Problem dana je nešto čega se užasavate, a to je dosada. U očekivanju spektakularnih stvari, sve vam se čini glupo i manje vredno nego što zaista jeste. Još kad tome dodate čestu promenu raspoloženja, prosto da puknete od muke! Moraćete sebi da priuštite nešto lepo i prijatno: toplu i mirišljavu kupku, na primer.

Devica
22.08 - 22.09

Uspešan dan u svakom pogledu. Puni elana krećete u nove poduhvate ne štedeći nimalo svoje mogućnosti. Grešite, jer premor može imati loše posledice na zdravlje, i to onda kada se najmanje nadate. Mnoge Device su zaljubljene i maštaju o preljubi. "Trougao" je opasna stvar!

Vaga
23.09 - 22.10

Ponašate se kao da ste najpametniji, najlepši i najbolji. Ima u tome istine, ali se spustite na zemlju, pa vidite šta se to sa vama događa. Rezultati najbolje govore o vašim kvalitetima. Ne opterećujte partnera svojim problemima, ima ih i on preko glave. Oslušnite njegove potrebe i pomozite mu.

Škorpija
23.10 - 22.11

U ljubavi vam se dešavaju neugodnosti. Nije vam lako. Rastanak, makar nakratko, vezu bi možda izvukao iz krize. Pošto ste ljubomorni više nego što bi trebalo, a ne pokazujete osećanja, svađe su neminovne. Teško onome ko se upusti sa Škorpijom u odnose. Mora da da sve od sebe, čak i više od toga.

Strelac
23.11 - 20.12

Pošto ste ovih dana pošteno ludovali i provodili se do mile volje, osećate potrebu da se na izvesno vreme povučete. Kratak predah i svođenje računa zasad su u prvom planu. U ljubavi je počelo da se dešava nešto što ne želite da priznate nikome, pa ni samom sebi. Na vidiku je nova, opasna i strasna veza. Oprezno!

Jarac
21.12 - 19.01

Svesni ste činjenice da morate da se menjate, ali Vam to teško pada. Lakše vam je da kukate nad sopstvenom sudbinom. Uhvatite se u koštac sa stereotipima, okrenite im leđa. Lude, neobične stvari i nekonvencionalne osobe mogu vam u tome pomoći. Vodolija vas spasava. Imajte to na umu!

Vodolija
20.01 - 18.02

Razmišljanja su vezana za brak, sudske sporove ili javnost. Moraćete da uložite dodatni napor kako biste rešili gomilu novoiskrslih problema. Pošto vam nije dosadno, počnite da ih eliminišete jedan po jedan. Još kad biste uspeli da se emotivno sredite i prihvatite osobu pored vas onakvu kakva jeste?

Ribe
19.02 - 20.03

Pošto funkcionišete pod naglim prilivom energije, morate biti oprezni jer možete doživeti nezgodu. Počnite da razmišljate praktično i nađite srednje rešenje između ideala i stvarnosti. Morate da razmislite šta dalje, jer će period pred vama to zahtevati. Novac vam je potreban, ali kako ga steći?
[Vrh] Go down
mAla
zlato moje
zlato moje
mAla


Broj postova : 2469
Age : 54
Registration date : 02.06.2007

DNEVNI HOROSKOP - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DNEVNI HOROSKOP   DNEVNI HOROSKOP - Page 6 Icon_minitimepet sij 11 2008, 10:16

Devica
22.08 - 22.09

Uspešan dan u svakom pogledu. Puni elana krećete u nove poduhvate ne štedeći nimalo svoje mogućnosti. Grešite, jer premor može imati loše posledice na zdravlje, i to onda kada se najmanje nadate. Mnoge Device su zaljubljene i maštaju o preljubi. "Trougao" je opasna stvar!



hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha
[Vrh] Go down
mAla
zlato moje
zlato moje
mAla


Broj postova : 2469
Age : 54
Registration date : 02.06.2007

DNEVNI HOROSKOP - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DNEVNI HOROSKOP   DNEVNI HOROSKOP - Page 6 Icon_minitimesub sij 12 2008, 20:56

Ovan
21.03 - 20.04

Poželjno je nekako ukrotiti enormne količine energije, uglavnom destruktivne prirode. U naredni period uđite hrabro, sa manje prezira prema onima koji ne ispunjavaju vaše želje. Nastojte da konsumiranje opijata svedete na razumnu meru. Čuvajte se povreda.

Bik
21.04 - 20.05

Budite spremni za mnoštvo ekscentričnih zbivanja, kao i na snažna i neobična osećanja u odnosima sa partnerom, koji zasad ne zna na čemu je. Ponašate se kontradiktorno, pa ni sami niste načisto. Šta uraditi sa vezom koja je u krizi? Ne zamarajte još uvek glavu ovim ozbiljnim temama.

Blizanci
21.05 - 20.06

Ne opterećujte se danas filozofskim temama. Uživajte prosto u trenutku. Od nastupajućeg perioda ne očekujte mnogo, jer ćete samo tako biti zadovoljni. U protivnom, slede razočaranja. Partner će vam biti stalno društvo, ponekad ne baš prijatno, ali gotovo uvek korisno. Učite se na greškama.

Rak
21.06 - 20.07

Rakovi su okrenuti vrednostima. Razmišljaju o njima do te mere intenzivno da žele promenu. Pod tim pojmom ne podrazumevaju isključivo stvari materijalne prirode. Ono što je daleko važnije tiče se duhovnog napretka. Nadajmo se da ćete u tome imati uspeha.

Lav
21.07 - 21.08

Ukoliko ste u konfliktnoj situaciji sa okolinom, sami ste krivi. Nije momenat za stvaranje jaza, već naprotiv, za praštanja. Pokušajte da shodno tome i funkcionišete. Naredni period trebalo bi da bude bolji od prethodnog, ali samo pod uslovom da ste se učili na greškama. U protivnom, zdravstveni problemi.

Devica
22.08 - 22.09

Po glavi Vam se motaju putovanja i razne dogodovštine. Nije loše, ali bi moglo da bude i bolje. Budući da ste skromni, zadovoljavate se onim što imate. Fantastično! Na emotivnom planu očekuju vas iznenađenja i pomaci. Da li će biti prijatni ili ne - zavisi od individualnih pozicija. Dobijate u skladu sa zaslugama.

Vaga
23.09 - 22.10

Sinoćni provod bio je lud i nezaboravan. Budite se sa blagom nervozom. Poželjno je smanjiti aktivnosti i doći do unutrašnjeg mira. Najteži problemi su za Vama, pa je trenutno nezadovoljstvo posledica oslobađanja od stresa. Čemu se nadati?

Škorpija
23.10 - 22.11

Vaša strasna priroda je do te mere izražena da počinje da smeta. Ukoliko naiđete na bilo kakve prepreke, nastojaćete da ih prevaziđete a da pri tom ne razmislite koliko su one vredne truda. Trebalo bi uključiti malo više razuma a smanjiti uticaj emocija. Biće teško, ali korisno. Srećno!

Strelac
23.11 - 20.12

Očekuju vas mnoga iznenađenja, ali i ostvarenje velikih ciljeva. Doduše, neće biti tako lako, ali je samim tim život uzbudljiviji. Puno para, pravih poslovnih poteza i napredovanja u društvenoj hijerarhiji. Dobijate priznanje!

Jarac
21.12 - 19.01

Iako ste zbog nečega zabrinuti, strah je neosnovan. Kao da ne možete da živite bez njega. Pošto kroz život idete komplikovanijim putem, spremite se za puno ozbiljnog rada, ali i rezultata. Bar strpljenja imate na pretek. Hrabro napred!

Vodolija
20.01 - 18.02

Očekujte puno neplaniranih događaja i prijatnih iznenađenja, i to ne samo od partnera. Pošto već duže vreme živite u stilu "baš me briga", slično se ponašate i danas. Malo odmora a puno akcije, i to na poljima koja volite. Sve se dešava na relaciji prijatelji - ljubav. Mnogim Vodolijama naredni period donosi novu ljubav.

Ribe
19.02 - 20.03

Vaša neptunovska mašta trenutno je intenzivna, pa Vam je lepše da živite u njoj nego u realnom svetu. Pošto ste u fazi velikih poslovnih premetačina, planova i povlačenja crte, lakše živite u imaginaciji nego u stvarnosti. Opustite se. Prihvatite poziv za izlazak. Biće ludo i nezaboravno!
[Vrh] Go down
mAla
zlato moje
zlato moje
mAla


Broj postova : 2469
Age : 54
Registration date : 02.06.2007

DNEVNI HOROSKOP - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DNEVNI HOROSKOP   DNEVNI HOROSKOP - Page 6 Icon_minitimesri sij 16 2008, 10:29

Ovan
21.03 - 20.04

Osećate potrebu da se sa nečim izborite i krenete u akciju. Još ako uspete da savladate ovnovsku nestrpljivost... Uskoro sledi razrešenje važnih životnih problema. Barem ćete znati na čemu ste, jer vas neizvesnost ubija. Nova ljubav je na vidiku, a neki pripadnici znaka maštaju o prinovi.

Bik
21.04 - 20.05

U zavisnosti od planeta, menjate i raspoloženje. Trenutno ste u pozitivnoj fazi; zadovoljni ste jer odlično funkcionišete na emotivnom planu. Kad bolje razmislite, mnogo vam znači odnos sa voljenom osobom. Ako on nije u redu, uočavate stvari na koje inače ne obraćate pažnju. I zdravlje je tada na udaru.

Blizanci
21.05 - 20.06

Iskoristite dobru moć zapažanja. Ne traćite talente na gluposti, jer niste u situaciji da to dozvolite sebi. Nudi vam se povoljna poslovna prilika i mogućnost za uspešno verbalno dokazivanje. Škorpije će vam pomoći u nekim stvarima kako biste još bolje funkcionisali. Nervoza!

Rak
21.06 - 20.07

Komplikovani ste do besvesti. Vaša priroda stalno zahteva nešto više i bolje. Nikad joj nije dovoljno. Ipak, morate uvideti da ste često i ambivalentni, i to bez valjanih razloga. Odgovore, dakle, morate potražiti u sebi. Čuvajte se povreda, naročito saobraćajnih.

Lav
21.07 - 21.08

Funkcionišete shodno opsežnim iskustvima u duhovnoj i psihičkoj sferi. Ujedno maštate o putovanju u daleke zemlje. Imućnijim pripadnicima znaka uspeva da realizuju dnevna sanjarenja, dok većina Lavova ima zdravstvene tegobe. U komunikaciji sa Ribama osećate se iskorišćeno.

Devica
22.08 - 22.09

Izuzetno uspešan poslovni dan. Pošto vam je fizička snaga na izmaku, može doći do premora, pa radite u granicama normale. Sugestivno delujete na okolinu, ali vam je, s druge strane, metabolizam usporen, a nervni sistem ozbiljno ugrožen. Partner na vas gleda kao na dominantnu osobu u vezi. Morate da popustite.

Vaga
23.09 - 22.10

Situacija se nije promenila, ali se bolje osećate. Nešto što vas sputava i čini nervoznim zasad je u drugom planu. Kao da vam je pao kamen sa srca. Polako prikupljate snagu za nove poduhvate. Pošto uživate u lepim stvarima, oplemenjujete životni prostor. Stalo vam je do pohvale, pa ako izostane, biće nevolje.

Škorpija
23.10 - 22.11

Situacija u kojoj ste obećava uspešne poslove, priznanja i povoljne ugovore. Sa partnerom su mogući nesporazumi koji proističu iz vaše želje za dokazivanjem. Niste uvek u pravu. Tek kroz komunikaciju sa okolinom shvatate šta treba učiniti u cilju pojednostavljenja životnog puta. Smanjite potrošačke apetite.

Strelac
23.11 - 20.12

Pred vama je uspešan i kreativan dan. Koliko ćete od njega profitirati, zavisi od ličnog angažovanja. Morate biti vredni i strpljivi, ali ne samo na poslu; i partner iziskuje pažnju. Bavljenje umetnošću donosi veliko zadovoljstvo. Romantično raspoloženje čini vas sklonim ljubavnim avanturama.

Jarac
21.12 - 19.01

Nečemu ste se uzalud nadali, tako da ste pomalo razočarani. Pesimizam je prolaznog tipa, mada su neki pripadnici znaka već duže vreme neraspoloženi i deprimirani. Zapitajte se šta treba učiniti kako biste prevazišli stanje opšteg nezadovoljstva. Ukoliko imate zdravstvenih problema, postoji mogućnost pogrešne dijagnoze. Stoga odložite posetu lekaru.

Vodolija
20.01 - 18.02

U nezadovoljstvu neslućenih razmera leži jedan od uzroka vaše bolesti, ili pak subjektivnog osećanja da ste bolesni. Ne očekujte previše od današnjih zbivanja kako se ne biste još više razočarali. Trenutno se savetuje strpljenje i okrenutost društvu, koje na vas deluje pozitivno i neopterećujuće. Savetuje se i pasivnost.

Ribe
19.02 - 20.03

U društvu voljene osobe pravite planove bez čvrste osnove. Lepo vam je jer maštate. Fizička snaga nije na zavidnom nivou, problemi sa srcem mogu biti posledica potisnutih strahova, a skupljanje tečnosti u organizmu - lošeg metabolizma. Za početak, posvetite veću pažnju zdravlju.
[Vrh] Go down
mAla
zlato moje
zlato moje
mAla


Broj postova : 2469
Age : 54
Registration date : 02.06.2007

DNEVNI HOROSKOP - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DNEVNI HOROSKOP   DNEVNI HOROSKOP - Page 6 Icon_minitimesri sij 16 2008, 10:34

Devica
22.08 - 22.09

Izuzetno uspešan poslovni dan. Pošto vam je fizička snaga na izmaku, može doći do premora, pa radite u granicama normale. Sugestivno delujete na okolinu, ali vam je, s druge strane, metabolizam usporen, a nervni sistem ozbiljno ugrožen. Partner na vas gleda kao na dominantnu osobu u vezi. Morate da popustite.


:975:
[Vrh] Go down
Leona
zlato moje
zlato moje
Leona


Broj postova : 397
Registration date : 23.12.2007

DNEVNI HOROSKOP - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DNEVNI HOROSKOP   DNEVNI HOROSKOP - Page 6 Icon_minitimesri sij 16 2008, 11:22

Bik
21.04 - 20.05

U zavisnosti od planeta, menjate i raspoloženje. Trenutno ste u pozitivnoj fazi; zadovoljni ste jer odlično funkcionišete na emotivnom planu. Kad bolje razmislite, mnogo vam znači odnos sa voljenom osobom. Ako on nije u redu, uočavate stvari na koje inače ne obraćate pažnju. I zdravlje je tada na udaru.

oooyeeee oooyeeee oooyeeee oooyeeee
[Vrh] Go down
mAla
zlato moje
zlato moje
mAla


Broj postova : 2469
Age : 54
Registration date : 02.06.2007

DNEVNI HOROSKOP - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DNEVNI HOROSKOP   DNEVNI HOROSKOP - Page 6 Icon_minitimečet sij 17 2008, 14:27

Ovan
21.03 - 20.04

Reagujete brzo i nepromišljeno, shodno pripadnosti znaku. Sreća vas ipak prati, jer su vaši potezi, iako spontani i nepromišljeni, sasvim ispravni. Sa lakoćom rešavate probleme vezane za daleke krajeve. Uskoro slede ozbiljnija raščišćavanja, pa se polako pripremajte za to. Uspeh.

Bik
21.04 - 20.05

Mogući su pogrešni postupci i ideje na planu ljubavi. Poželjno je da u odnosu sa voljenom osobom stalno budete u pripravnosti i spremni za saradnju, bar ukoliko želite da izbegnete probleme. Pošto postoji opasnost od infekcije, bilo da su bubrezi ili žlezde sa unutrašnjim lučenjem u pitanju, povedite računa o imunitetu.

Blizanci
21.05 - 20.06

Pred sebe ste postavili previše ciljeva, pa postoji šansa da se u njima izgubite. Morate biti realniji kad su potrebe i mogućnosti u pitanju, jer ćete samo tako moći da izbegnete probleme nervne prirode i sukobe sa okolinom. Partner je uvek dežurni krivac, pa možete imati problema i sa njim.

Rak
21.06 - 20.07

U neskladu ste sa sobom i vlastitim potrebama, i to pre svega zato što ste razapeti između želja i mogućnosti. Pošto je to počelo do te mere da vas opterećuje, smanjite potrebe i aktivirajte se kako biste našli nove materijalne mogućnosti. Mogući su problemi sa vidom, pa bi savet oftamologa dobro došao.

Lav
21.07 - 21.08

Sa Rakovima uporno pokušavate da se usaglasite. Ako primetite da ne ide, ne insistirajte, jer se očito radi o disharmoniji. Okrenite se onim osobama sa kojima možete da nađete zajednički jezik, Vagama na primer. Stalni partner nudi spokoj, dok vas nova ljubav čini dodatno nesigurnim. Očekuje vas izlazak u javnost.

Devica
22.08 - 22.09

Ulažete natčovečanske napore kako biste postigli minimalne rezultate, pa je pitanje koliko se to isplati. Poželjno je pričuvati ono čega imate malo, a to je fizička kondicija. Ne nervirajte se zbog gluposti i pokušajte da budete oprezniji u komunikaciji sa okolinom. Poželjan je poseban oprez u saobraćaju.

Vaga
23.09 - 22.10

Da vam je lako - nije, ali šta da se radi? Ukoliko ste racionalno trošili psihofizičke potencijale, lakše ćete isplivati iz problema zdravstvene prirode. Kad vam je loše, to stanje prosto odbija okolinu od vas ili stvara dodatne komplikacije. Tešite se, jer će već sutra biti mnogo bolje.

Škorpija
23.10 - 22.11

Ukoliko budete spremni da uložite dodatni napor, ostvarićete željeni cilj. Kad bolje razmislite, shvatate da ste se uzalud mučili i lišavali, jer ne samo da nećete uživati u realizaciji cilja već ćete uvideti da je on neodgovarajući, čak minoran. Vodolija vam nudi puno ljubavi, ali i neizvesnosti. Prihvatite njen poziv za izlazak.

Strelac
23.11 - 20.12

Nagli priliv energije, ukoliko ne budete oprezni, može dovesti do povreda. Nastojte da ne radite više poslova u isti mah, jer i preopterećenost ima cenu. Izbegavajte ljude i situacije koje vas čine agresivnim. Na emotivnom planu moguća su nerviranja usled različitog pogleda na problem.

Jarac
21.12 - 19.01

Ne dozvolite da depresija zakuca na vaša vrata. Okrenite se hobiju i osobama koje na vas deluju pozitivno, a odbacite od sebe sve ono što vas čini deprimiranim. Mogući su emotivni problemi, ili ih pak vi vidite tamo gde ih nema - oni su samo u vašoj glavi, a posledica su nesigurnosti i preosetljivosti. Sa Rakom sledi ozbiljan razgovor.

Vodolija
20.01 - 18.02

Novi izazovi su dobar način da izbegnete nerviranja i stresove koji vas već neko vreme opterećuju. Emotivna situacija je zanimljiva: jedna Škorpija na velika zvona ulazi u vaš život, pokušavajući da ga iz korena promeni. Nastojte da savladate neosnovan strah od gubitka slobode.

Ribe
19.02 - 20.03

Zbog čega ste postali tako lako ranjivi? Teško je saznanje da nemate na koga da se oslonite i poverite nekome ono što vas muči, ali i drugi su u sličnim situacijama, pa ne očajavaju. Dakle, niste izuzetak. Pokušajte da se usaglasite sa voljenom osobom. Možda ona nudi rešenje svih problema.
[Vrh] Go down
mAla
zlato moje
zlato moje
mAla


Broj postova : 2469
Age : 54
Registration date : 02.06.2007

DNEVNI HOROSKOP - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DNEVNI HOROSKOP   DNEVNI HOROSKOP - Page 6 Icon_minitimečet sij 17 2008, 14:28

Devica
22.08 - 22.09

Ulažete natčovečanske napore kako biste postigli minimalne rezultate, pa je pitanje koliko se to isplati. Poželjno je pričuvati ono čega imate malo, a to je fizička kondicija. Ne nervirajte se zbog gluposti i pokušajte da budete oprezniji u komunikaciji sa okolinom. Poželjan je poseban oprez u saobraćaju.


e kad bi ja mogla samo tako isključit osječaje......al to ne ide.....
pa nisam ja komp da se resetiram i zaboravim sve..................


DNEVNI HOROSKOP - Page 6 782217 DNEVNI HOROSKOP - Page 6 782217 DNEVNI HOROSKOP - Page 6 782217 DNEVNI HOROSKOP - Page 6 782217[/b]
[Vrh] Go down
mAla
zlato moje
zlato moje
mAla


Broj postova : 2469
Age : 54
Registration date : 02.06.2007

DNEVNI HOROSKOP - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DNEVNI HOROSKOP   DNEVNI HOROSKOP - Page 6 Icon_minitimepet sij 18 2008, 22:53

Ovan
21.03 - 20.04

Rukovođeni glasom razuma, odlučno krećete u akciju. Još ako ste dobro promislili i analizirali sve varijante, biće sjajno. Kreativna crta karaktera trenutno je izražena, tako da je poželjno sprovesti ideje u delo. Samo konkretnim akcijama možete dokazati sopstvenu vrednost. Od praznih reči se ne živi. Imate emotivne nejasnoće.

Bik
21.04 - 20.05

Sklad i lepota u svim segmentima žiovota. Ljubav i umetnost su na prvom mestu, ali ni ostali segmenti ne izostaju. Ukoliko imate problema sa žlezdama i hormonima, potražite savet stručnjaka. Uskoro ćete ući u period kada se poseta lekaru ne savetuje. Lavovi nude nešto više od saradnje.

Blizanci
21.05 - 20.06

Puno posla iziskuje snažan nervni sistem. Razmislite o tome pre nego što posao prihvatite. Pošto nemate objektivnu predstavu o sopstvenim vrednostima, jer ste još uvek veliko dete, možda bi vas partner mogao izvesti na pravi put. Usled trošenja energije i gubljenja vremena na gluposti, dolazi do napetosti.

Rak
21.06 - 20.07

U odnosima sa suprotnim polom imate bezrazložan osećaj niže vrednosti, i to zato što nedovoljno verujete u sebe. Stoga povremeno imate i napade ljubomore, koji se najčešće javljaju bez povoda. Partner je, doduše, veoma komplikovana osoba, ali morate da se izborite sa njegovim problemima i onim što vam najviše smeta - njegovom tvrdoglavošću.

Lav
21.07 - 21.08

Lavovi uživaju u svim životnim radostima. Odlično se osećaju, puni su stvaralačke energije i ljubavi. Ipak je poželjno biti umeren u svemu, jer, ako preterate sa nasladama, možete imati pogubne posledice po zdravlje. Bikovi i Vage su trenutno osobe u čijem društvu najbolje funkcionišete.

Devica
22.08 - 22.09

Pošto je pred Vama naporan dan, morate uložiti sve raspoložive snage kako biste ga priveli kraju. Teško odustajete od započetog, ali je to poželjno učiniti ukoliko želite da jednostavnije funkcionišete. Već sutra ćete sa lakoćom ispuniti sve obaveze, pa će i problemi nestati kao rukom odneseni.

Vaga
23.09 - 22.10

Mogući su zdravstveni problemi zbog preterane popustljivosti i nerviranja. I uživanje u slatkišima može stvoriti dodatne neugodnosti. Drage Vage, ponašajte se shodno svom simbolu - uravnoteženosti - i problema gotovo da neće biti. Sa partnerom ste u dobrim odnosima. Slobodne Vage uleću u novu vezu.

Škorpija
23.10 - 22.11

Samo Vodolija može da vas povrati iz stanja apatije. Umesto što paničite u strahu od budućnosti, povežite se sa Vodolijom, pa tugujte u duetu. Kad vam dosadi, pašće vam na pamet nova ideja koja je ujedno i idealno rešenje problema. Nije vam lako, ali setite se nekih ranijih iskustava.

Strelac
23.11 - 20.12

Ponekad je dobro umeti pričati. Danas vaše reči zlata vrede. Nižete uspehe u svim stvarima koje vam okupiraju pažnju. Pošto previše verujete sopstvenim fizičkim mogućnostima, lako možete preceniti sebe i time dovesti do pogoršanja zdravstvenog problema. Trenutno je na udaru metabolizam i nervni sistem.

Jarac
21.12 - 19.01

Želja za dominacijom je naglašena, pa ne zamerite partneru ako vam kaže da ga opterećujete. Razmislite o tome koliko su njegove reči tačne i pokušajte da nešto kod sebe promenite. Neće biti lako, ali će, verujte, biti izuzetno korisno. Od novog pristupa okolini svi će profitirati, vi najviše. Zašto ste uvek u pravu?

Vodolija
20.01 - 18.02

Ulažete maksimalan napor, ali postižete minimalne rezultate. Ipak će se trud isplatiti. Izbegavajte nepromišljene izjave i nasilje, jer možete imati ozbiljnijih problema. Ukoliko su vam ugroženi disajni putevi, više šetajte na svežem vazduhu. Družite se sa Škorpijom.

Ribe
19.02 - 20.03

Dobro raspoloženje, sklonost ka usavršavanju i novim pogledima na stare probleme - današnji dan čine zanimljivim. Škorpije vam pomažu da bolje funkcionišete, ali se u njihovom društvu osećate manje vrednim. Pošto se radi o subjektivnoj proceni, ne obraćajte na to pažnju. Nastojte da uvek budete svesni sopstvenih kvaliteta.
[Vrh] Go down
mAla
zlato moje
zlato moje
mAla


Broj postova : 2469
Age : 54
Registration date : 02.06.2007

DNEVNI HOROSKOP - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DNEVNI HOROSKOP   DNEVNI HOROSKOP - Page 6 Icon_minitimečet sij 24 2008, 11:32

24.01.

Ovan
21.03 - 20.04

Svi današnji potezi odvijaju se munjevitom brzinom i, za divno čudo, urodiće plodom. Odgovara vam funkcionisanje u tom stilu. Na emotivnom planu biće problema ako partner ne bude spreman na vaše "luckaste prohteve". Krajem dana dolazi do tenzije, i to usled premorenosti. Možda biste mogli da usporite tempo?

Bik
21.04 - 20.05

Ukoliko vam nije ni do čega, niko vam ne brani da se odmarate. Obavite samo najneophodnije poslove. U odnosima sa voljenom osobom moguća je opšta zbrka, nastala pre svega kao posledica vaše nemoći. Za sukobe ste sami krivi, pa se bar na momente korigujte. Posao u vezi sa inostranstvom zahteva preispitivanje.

Blizanci
21.05 - 20.06

Letite na krilima mašte, nikako da se spustite u realan svet. Najbolje bi bilo da ostanete u svetu ideala. Nažalost, prizemljenje će biti nužno i pomalo neugodno. Ono što vas sputava u aktivnostima jeste pad imuniteta i sklonost ka virusnim infekcijama. Lečite se dok maštate o dalekim egzotičnim krajevima.

Rak
21.06 - 20.07

Sa Blizancima su mogući sukobi zbog različitih pogleda na život i svet. Kad se udruže dve komplikovane osobe, dolazi, po prirodi stvari, do kurcšlusa. Pošto vi bar znate šta hoćete, ne namećite drugima sopstvene ideje. Pustite ih da se i oni osećaju kao da su vredni. Ko je u datoj situaciji bolji - nije u domenu vaše kompetencije.

Lav
21.07 - 21.08

Ukoliko mislite da je život zabava, teško ste se prevarili. Trenutni problem zahteva maksimum koncentracije i odlučnosti, ali vi ćete ga ipak uspešno rešiti jer umete svojski da se nosite sa zadacima. Provod je trenutno sporedna stvar, a rešavanje ozbiljnih problema u prvom planu. Neka novi poslovi sačekaju povoljniji momenat.

Devica
22.08 - 22.09

Pošto stvarnost nije ružičasta, poslovi se ne odvijaju željenim tempom, a sve to stvara unutrašnje nezadovoljstvo. I snaga polako popušta, pa vam je jedina uteha maštanje o događajima koji su bili toliko lepi da su prosto nestvarni. Divno je saznanje da ste voljeni, a Vi to zaista jeste. Mnoge Device su u fatalnoj vezi.

Vaga
23.09 - 22.10

Teški ste i sebi i drugima. Ukoliko niste svesni sopstvene komplikovanosti i želje za dominacijom, pitajte za mišljenje okolinu i dobićete odgovor na to kako se ponašate. Partner je trenutno manji od makovog zrna jer ima gomilu svojih problema, pa ne želi njima da vas opterećuje. Na njega ne možete da se požalite. Sebe morate da menjate.

Škorpija
23.10 - 22.11

Dok čitate horoskop, očekujete reči ohrabrenja. Dobićete ih. Pošto ste osoba koja često ostvaruje teške zadatke, ni trenutne okolnosti neće vam teško pasti. Ne očekujte da vas bilo ko mazi, već se okrenite problemima. To je pravi način da se distancirate od okoline i da ne razmišljate o bolesti.

Strelac
23.11 - 20.12

Prija vam samoća. Knjiga, film ili bar slaganje pasijansa - može vam pomoći da uspostavite unutrašnji mir koji ste trenutno izgubili. Dok živite u svom svetu, razmišljate o partneru i o tome kako da se od njega na izvesno vreme razdvojite. I on je na sličnim talasima. Počeli ste da ga opterećujete. Sebični ste!

Jarac
21.12 - 19.01

Zdravstvena situacija nije sjajna, ali ukoliko uspete da promenite način razmišljanja i okrenete se sebi, problem možete svesti na minimum. Mnogi pripadnici znaka nalaze se u nezavidnoj situaciji, ali, nažalost, više okolnosti ne dozvoljavaju poboljšanje. Pošto ste po prirodi strpljivi, nadajmo se da vas strpljenje ni sada neće izdati.

Vodolija
20.01 - 18.02

Morate se urazumiti i biti manje histerični. Zašto bi sve bilo onako kako ste vi zamislili? I partner ponekad može da bude u pravu. Pošto zdravstvena situacija zahteva lekarsku intervenciju, pokušajte da je bar autosugestijom odložite za povoljniji momenat. Druženje sa Jarcem postaje opasno.

Ribe
19.02 - 20.03

Uspešan dan za bavljenje onim što volite. Ukoliko Vodolija pokuša da vam pokvari raspoloženje, ne dozvolite joj. Dugo niste bili u povoljnijoj situaciji na svim frontovima, pa je poželjno da je maksimalno iskoristite. Ne propuštajte prilike koje se kasnije neće ponoviti. Bacite se u akciju sa Lavovima i Blizancima.
[Vrh] Go down
mAla
zlato moje
zlato moje
mAla


Broj postova : 2469
Age : 54
Registration date : 02.06.2007

DNEVNI HOROSKOP - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DNEVNI HOROSKOP   DNEVNI HOROSKOP - Page 6 Icon_minitimečet sij 24 2008, 11:36

maštanje o događajima koji su bili toliko lepi da su prosto nestvarni. Divno je saznanje da ste voljeni, a Vi to zaista jeste. Mnoge Device su u fatalnoj vezi.


:233: :233: :233: :233: :233: :233: :233: :233:
[Vrh] Go down
mAla
zlato moje
zlato moje
mAla


Broj postova : 2469
Age : 54
Registration date : 02.06.2007

DNEVNI HOROSKOP - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DNEVNI HOROSKOP   DNEVNI HOROSKOP - Page 6 Icon_minitimečet sij 31 2008, 11:05

31.01.

Ovan
21.03 - 20.04

Postižete čuda uz ulaganje minimalnog napora. Izbegavajte nepromišljene poteze i preuranjene akcije pošto vam se mogu olupati o glavu. Sklonost ka povredama je naglašena, pa budite oprezni u svakom pogledu. Morate biti oprezni i sa uniformisanim licima. Vodolija je počela da vas nervira. Morate je obuzdati.

Bik
21.04 - 20.05

Ukoliko mislite da niste srećni, grešite. Pred Vama je dinamičan dan pun iznenađenja i uzbuđenja, možda čak previše za jednog inertnog i komforu sklonog Bika. Moraćete malo i da se nervirate, ali će se sve isplatiti. Neke ideje treba sačuvati za sebe, jer je konkurencija postala bezobrazna.

Blizanci
21.05 - 20.06

Još uvek je sve nadomak ruke, ali nikako da se realizuje. Mnogi pripadnici znaka imaju problema zdravstvene prirode, sopstvenih ili nekog iz okruženja. Postoji mogućnost obnavljanja veze iz prošlosti ili susreta sa starom ljubavlju. Ne opterećujte se glupostima; to je trenutno čist luksuz.

Rak
21.06 - 20.07

U prvom planu je posao, dok su osećanja zanemarena. Čim razum stupi na scenu, aktiviraju se potencijali koje posedujete i zaboravljate probleme. Oni su posledica preosetljivosti i idealizovanja osoba sa kojima kontaktirate. Da li ste vi savršeni? Daleko od toga. Mana imate na pretek.

Lav
21.07 - 21.08

Ukoliko funkcionišete na grubom materijalnom planu, imaćete problema. Planetama možete doskočiti tako što ćete se baviti umetnošću i stvarima koje iziskuju maštovitost. Kreativne osobine su naglašene, pa je uspeh na tom polju evidentan. Nije vreme da razmišljate o novcu.

Devica
22.08 - 22.09

Još uvek nije vreme za započinjanje novih poslova ni za donošenje konačnih odluka. Strpljivi ste, nema šta, pa pričekajte još koji dan. Tada će se sve rešavati sa lakoćom. Odnosi sa partnerom nisu idealni. Ne pomišljajte da isterujete pravdu vezanu za voljenu osobu. Defanzivan stav je ispravan i poželjan.

Vaga
23.09 - 22.10

Kad bi dobro raspoloženje moglo duže da potraje, bilo bi super. Očekuju vas prijatni događaji vezani za prijatelje. I partner nastoji da vam ispuni želje. One su vezane za potrošačke ambicije, kojih imate na pretek. Nervoza je posledica preteranih aktivnosti. Bolje se organizujte.

Škorpija
23.10 - 22.11

Škorpije su duže vreme izložene negativnim planetarnim uticajima, pa im nije ni do čega. Strpljenje vam nije jača strana, ali šta da se radi? Poželjno je družiti se što više, jer u samoći do te mere predimenzionirate prepreke da one postaju nepremostive. Umesto što razmišljate o problemima, vodite ljubav.

Strelac
23.11 - 20.12

Nervoza i sukobi poslovne prirode samo su subjektivne prirode. Na njih možete lako uticati ako se budete korektno ponašali prema ljudima iz najbliže okoline. Ne pričajte puno, već nastojte da saslušate i druge, partnera posebno. On je uvek u pravu, čak i kad mislite da nije.

Jarac
21.12 - 19.01

Pogrešni potezi, loše procene i razočaranja predstavljaju sastavni deo života. Loše stvari se dešavaju svima, pa ni vi ne možete da budete izuzetak. Ukoliko imate problema sa organima za varenje i žučnom kesom, ne paničite. Pre nego što korigujete ishranu, promenite način razmišljanja - sve ide iz glave. Pripremite se za štednju.

Vodolija
20.01 - 18.02

Sa Ovnovima su mogući nesporazumi. Oni nameću svoj tempo ne obazirući se ni na šta. Ni zdravstvena situacija nije sjajna. Sklonost ka srčanim problemima trenutno je naglašena, a postoji i mogućnost operativnog zahvata. Poželjno je smanjiti fizičke aktivnosti, a negativne sadržaje eliminisati iz vidokruga.

Ribe
19.02 - 20.03

Iako na prvi pogled delujete bezazleno, niste ni najmanje. Trenutno ste u fazi rešavanja emotivnih problema, doživljavanja fatalne ljubavi ili lečenja starih rana. Mogući su i zdravstveni problemi vezani za hormone ili žlezde sa unutrašnjim lučenjem. Ipak, lekara posetite samo ako je zaista neophodno.
[Vrh] Go down
mAla
zlato moje
zlato moje
mAla


Broj postova : 2469
Age : 54
Registration date : 02.06.2007

DNEVNI HOROSKOP - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DNEVNI HOROSKOP   DNEVNI HOROSKOP - Page 6 Icon_minitimesub lis 11 2008, 22:56

Ovan
21.03 - 20.04

Pošto komunikaciju sa okolinom doživljavate kao nesklad, poslednje o čemu razmišljate je to da vi treba da se prilagođavate nekome. Od drugih očekujete ono na šta sami niste spremni. Družite se sa osobama koje na vas vrše negativan uticaj ili su na izvestan način nemoćne. Nikako da deo krivice prebacite na sebe.

Bik
21.04 - 20.05

Narednih dana potvrđujete da ste pravi zavodnici. Skloni ste flertu, sada posebno. Zračite ne samo šarmom i lepotom već i željom za užicima. Izbegavajte ljubavne afere. Budite dovoljno mudri da ne sedite na više stolica odjednom. Možete izgubiti sve. Pokušajte da lečeći uzrok sanirate posledice. Poslovi malo kasne.

Blizanci
21.05 - 20.06

Ograničenja na koja nailazite predstavljaju posledicu zdravstvenih tegoba. Mnogi pripadnici znaka, budući da nisu u najboljoj formi, prednost daju samoći i radu u tišini. Saznanje da se projekti odvijaju sporije nego što um može da pretpostavi - teško pada. Šta da se radi?

Rak
21.06 - 20.07

Muku mučite oko para. Pošto ste u panici zbog toga, razmišljate čime još da se bavite kako biste popravili porodični budžet. Zalihe ste već napravili, pa je deo briga za vama, ali treba još puno toga za normalnu egzistenciju. Tešite se - jedan prijatelj će vam priskočiti u pomoć. Prihvatite predlog vezan za nov posao.

Lav
21.07 - 21.08

Ovih dana ste vredni, tako da su rezultati vidljivi. Razmišljate o novom poslu, ugovorima i finansijskim ulaganjima. Očekuju vas veliki uspesi u ličnoj profesiji, ali samo ako se potrudite. Druženje sa osobama rođenim u vatrenim znacima prija. Mnogo vatre trenutno vam ni najmanje ne smeta.

Devica
22.08 - 22.09

Imate posla preko glave. Pošto kad je najveća gužva nemate na koga da se oslonite, sve sami "odrađujete", što vam ne pada teško, čak ste na tu situaciju navikli. Zdravstvena situacija nije idealna. Nasledne tegobe i hronične bolesti usporavaju i ograničavaju aktivnosti dana.

Vaga
23.09 - 22.10

Pošto vas okolina ograničava i kvari vam raspoloženje, pokušajte da se od nje distancirate. Sa partnerom ne ulazite u dublje rasprave, sa saradnicima birajte reči. To je oproban način za izbegavanje sekiracije i tračeva u koje možete biti upleteni, i to ne svojom krivicom. Samo u radu i redu leži rešenje trenutnih problema.

Škorpija
23.10 - 22.11

Lepo izgledate, lepo se osećate, šta biste više? Da li treba razmišljati o uzrocima takvog stanja i na taj način kvariti čari trenutka? Samo slepa osoba ne vidi da ste zaljubljeni. Ljubav se teško može sakriti. Pošto to od vas niko ne traži, otvoreno se bacite u zagrljaj voljenoj osobi.

Strelac
23.11 - 20.12

Sve se dešava munjevito. Reagujete ispravno, ali je misaoni proces veoma intenzivan, što za posledicu ima nervozu. Pošto rešavate bitne probleme, "padate" na sitnicama. Svađate se sa bliskim osobama, trošeći energiju uludo. Izbegavajte uzrujavanja i ekscentrične postupke. Utiču na lepotu.

Jarac
21.12 - 19.01

Ne dozvolite da vas obuzmu mračne misli i pesimističke težnje. Preosetljivi ste na odnose u okruženju, do te mere da možete ugroziti sopstveno zdravlje. Pošto je svest o sopstvenim vrednostima oslabila, poželjno je raditi na izgradnji samopouzdanja. Imate toliko kvaliteta, pa ih konkretizujte.

Vodolija
20.01 - 18.02

I dalje ste pod snažnim uticajem planeta koje utiču na jačanje seksualne želje. Doduše, manje srećni pripadnici znaka mogu imati problema sa grlom. Pošto je pred vama uzbudljiv dan, ne dozvolite da vas zdravstveni problemi ometu u ostvarivanju romantičnih želja. Budite oprezni!

Ribe
19.02 - 20.03

Izvesna situacija zahteva prilagođavanje. U želji da ništa ne izgubite, stalno se kolebate. Šta god da uradite, jedno kajanje ne gine. Setite se ranijih iskustava i shodno njima postupite u datom trenutku. Pošto su vas Lavovi više puta izneverili, poželjno je konsultovati se sa osobom koja je objektivnija.
[Vrh] Go down
Sponsored content





DNEVNI HOROSKOP - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DNEVNI HOROSKOP   DNEVNI HOROSKOP - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
DNEVNI HOROSKOP
[Vrh] 
Stranica 6 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» KINESKI HOROSKOP
» LJUBAVNI HOROSKOP ;)
» Tibetanski horoskop
» Horoskop i zdravlje
» INDIJSKI HOROSKOP

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
ZELENI FORUM! najbolji ne-tematski forum na netu :: SLOBODNA ZONA :: ASTROLOGIJA-
Forum(o)Bir: